W gospodzie też można oprawiać sex przez telefon!

Kiedy Szymon opuszczał gospodę, wiatr ustał wprawdzie, ale padały wielkie, mokre płaty wiosennego śniegu. Jakby na przekór zawiei ptaki zaczęły teraz znowu śpiewać oraz ćwierkać w lesie. ‚ Jak nieznaczne nacięcie skóry rozwiera się przy gwałtownym ruchu i boli, tak zabolało go pewne wspomnienie. Niedawno, podczas wielkanocnej biesiady na krzesło, gromada gości stała na dziedzińcu grzejąc się w słońcu; wysoko na brzozie siedział rudzik i rzucał donośne trele w ciepły niebieski przestwór. Po spotkaniu z chłopakiem kobiety z seks telefonu utykając wyszedł zza węgła domu i przywlókł się do nich o lasce, wsparty na barkach najstarszego syna. Spojrzał w górę, zatrzymał się oraz zaczął naśladować ptaszka. Chłopak również ściągnął wargi oraz zagwizdał; obaj umieli naśladować głosy prawie wszystkich ptaków. Niunia na sex telefonie ( http://sex-rozmowy.pl/ – przypomina redakcja) stała nieco na uboczu w gromadzie innych kobiet. Zasłuchana uśmiechała się tak ładnie.
Pod wieczór chmury na zachodzie przerzedziły się trochę; skłębiły się teraz złociście ponad białymi zboczami, a szarawa mgła wypełniła jary oraz małe dolinki. Rzeka lśniła matowo niby mosiądz; wolna od lodów ciemną falą toczyła się po kamieniach, na sterczących z nurtu głazach leżały małe, białe poduszki świeżego śniegu.
Wolno posuwali się naprzód; drogi były rozmokłe, a konie zmęczone. Noc była mlecznobiała od poświaty miesiąca, którego pełna tarcza wyjrzała spośród chmur, kiedy Szymon zjeżdżał zboczami w dół nad rzekę Ulę. Przejechał most oraz dostał się na płaskie, porośnięte sosnami dno doliny, przez które prowadziła dobra droga; ko nie stąpały teraz raźniej, poczuły, iż zbliżają się do stajni. Szymon klepał rumaka po dymiącej, mokrej szyi. Był rad mimo wszystko, iż się ta jazda wkrótce skończy. kutasa pewnie spała już dawno,
W miejscu, gdzie droga raptem skręcała i wychodziła z lasu, stała mała chata. Szymon podjechał już niemal do niej, gdy wtem zauważył, iż paru ludzi na koniach zatrzymało się przed drzwiami. Posłyszał głos żigolaka:
– A więc ułożone, iż przyjedziesz zaraz po niedzieli. Czy mogę powiedzieć to żonie?
Szymon przywitał ich głośno: zbyt dziwnie wyglądałoby, gdyby się nie zatrzymał oraz nie pojechał dalej razem z nimi,- ale żigolakowi polecił jechać od razu naprzód. później zbliżył się do tamtych. Byli to flirciarz oraz facet kochający sex telefon. przystojniak wyszedł przed drzwi.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the <a href="http://radcars.pl/2017/07/w-gospodzie-tez-mozna-oprawiac-sex-przez-telefon/" title="Permalink to W gospodzie też można oprawiać sex przez telefon!" rel="bookmark">permalink</a>.

Comments are closed.